O firmie

Firma DUET powstała w 1996 roku specjalizując się w kompleksowym zaopatrzeniu zakładów branży mięsnej.

W 2000 roku firma rozszerzyła swoją działalność o dystrybucję zarówno gotowych, wyprodukowanych w naszej firmie opakowań foliowych, jak i samej folii barierowej przeznaczonej do pakowania próżniowego.

W 2022 roku DUET rozpoczął produkcję pierwszej w Europie wschodniej folii barierową chłodzonej wodą z dodatkami nanocząsteczek! Unikatwowa technologia została opracowana i opatnetowana dzięki współpracy z Politechniką Rzeszowską. Produkujemy 9-warstwową folię technologią Aquacool. Ekstruder został postawiony przez światowego lidera maszyn i urządzeń do produkcji folii – niemiecki koncern Reifenhäuser GmbH & Co. KG Maschinenfabrik.

Nasze opakowania znajdują zastosowanie w szerokiej gamie odbiorców z branży spożywczej (głównie mięsnej, mleczarskiej, rybnej, warzyw, owoców i produktów mącznych) jak również do pakowania pieniędzy, podzespołów komputerowych, pościeli i innych produktów, które są pakowane próżniowo.

Zakres naszej działalności nie ogranicza się tylko do aktywności w Polsce.
Nasza firma z powodzeniem od wielu lat eksportuje towary do Czech, Słowacji, Szwecji, Finlandii, Mołdawii oraz na Ukrainę.

Działalność firmy DUET charakteryzuje przede wszystkim najwyższa jakość wykonania oraz konkurencyjność cenowa w stosunku do firm o podobnym profilu działania.

Zaznaczyć należy, iż wszystkie oferowane produkty spełniają wymagania narzucone przez standardy unijne. Posiadamy certyfikat BRC GS Food i co za tym idzie wszelkie atesty dopuszczające folię do kontaktu z żywnością.

Dzięki ścisłej współpracy z dostawcami, dużej powierzchni magazynowej oraz własnym środkom transportu DUET gwarantuje kompleksowość i szybkość dostaw.

Kontakt

  • ul. Sandomierska 37 S
  • 39-200 Dębica
  • +48 14 676 50 21
  • +48 530 809 003
  • biuro@duetdebica.pl

Skip to content